Шановні колеги!
Запрошуємо вас взяти участь в Університетському семінарі-тренінгу з цивільного захисту та першої домедичної допомоги у невідкладних станах «БЕЗПЕЧНА КРАЇНА»
Реєстрація через гугл-форму до 15:00 27 лютого!
![](http://profcom.onu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-1-1024x678.jpg)
Шановні колеги!
Запрошуємо вас взяти участь в Університетському семінарі-тренінгу з цивільного захисту та першої домедичної допомоги у невідкладних станах «БЕЗПЕЧНА КРАЇНА»
Реєстрація через гугл-форму до 15:00 27 лютого!
Залиште коментар