Вчора 8 травня, як і в попередні роки, голова комісії профкому по роботі з ветеранами Валентина АЗЄЄВА відвідала та привітала від адміністрації і профкому університету наших шановних ветеранів Вавелюк Олену Афанасіївну (праворуч) і Осадчу Ларису Петрівну (ліворуч) із ПЕРЕМОГОЮ над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років!
Від імені університету та профкому висловили щиру вдячність ветеранам, побажали їм міцного здоров’я і довголіття, а також вручили грошову допомогу й чудові весняні букети квітів, підготовлені Ботанічним садом університету!
![](http://profcom.onu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG-b944f28b7f0abbac4b378e6553e884c4-V-1024x1024.jpg)
Залиште коментар