13 травня в 158-й День народження Одеського національного університету імені І.І. Мечникова в Ботанічному саду проходив Мечников день, де відбулось нагородження переможців конкурсу «Кращий викладач ОНУ імені І.І. Мечникова в умовах воєнного стану», який був організований профкомом студентів.

Переможців конкурсу визначено за результатами онлайн-голосування студентів денної форми навчання.

У голосуванні, яке відбулось серед учасників освітнього процесу за всіма освітніми програмами (спеціальностіями) університету, взяли участь майже 3 тисячі студентів денної форми навчання 1-4 курси бакалаврів, 1 курс магістратури (представники 11 факультетів та фохового коледжу).

Переможці конкурсу були нагороджені грамотами від ректора та голови профкому студентів. На засіданні Профкому працівників було прийнято рішення про нагородження переможців матеріальним заохоченням!

Вітаємо переможців конкурсу, кращих викладачів, з високими та заслуженими результатами!