Шановні колеги!

Інформуємо, що в університеті триває набір слухачів на сертифікатні програми, після проходження яких слухачі отримають Сертифікат підвищення кваліфікації.

Каталог сертифікатних програм:

Звертаємо вашу увагу, що на засіданні президії профкому було прийнято рішення про здійснення дотації для членів профспілки, які беруть участь в проходженні сертифікатної програми у розмірі 50% від встановленої вартості на будь-яку сертифікатну програму університету.

Якщо ви бажаєте скористатися декількома сертифікатними програмами, то дотація для членів профспілки, які беруть участь в проходженні сертифікатної програми становитиме 25% від встановленої вартості на всі наступні сертифікатні програмі університету.

Для оформлення дотації необхідно написати заяву (бланк додається) та відправити скан копію з підписом на електронну адресу profcom@onu.edu.ua або надати її до профкому.

Для детальної інформації звертатись Пн.-Пт. з 10:00 до 15:00 за телефоном 0965053754 – Аліна Сергіївна.