18 грудня 2023 року на засіданні Профспілкового комітету Одеського національного університету імені І. І. Мечникова ректор університету Вячеслав Іванович Труба та голова профкому Вадим Васильович Пєнов вручили почесні грамоти головам профбюро структурних підрозділів університету та членам президії профкому за активну громадську діяльність, сумлінну працю щодо захисту соціально-економічних прав та інтересів працівників.

Також, почесною грамотою від ректора університету Вячеслава Івановича Труби та першого проректора Майї Іванівни Ніколаєвої за сумлінну працю, плідну науково-педагогічну діяльність, високий професіоналізмі особистий внесок у розвиток соціального партнерства був нагороджений голова профкому Вадим Васильович Пєнов.

Щиро дякуємо всім головам профбюро структурних підрозділів університету за командну роботу і неймовірну допомогу!